dir="rtl" lang="fa-IR" پخش فیلم سک س ی در مسجدی در تهران! | سرگرمي تفريحي خبري عكس 50
شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۳

پخش فیلم سک س ی در مسجدی در تهران!

توسط admin | چهارشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۱

آفتاب: اخیرا با ناشیگری مسئول صوتی تصویری سالن یک مسجد در شمال غرب تهران، هنگام برگزاری مراسم ختم یک خانم مسن، در اتفاقی شگفت حدود ده دقیقه فیلمی غیراخلاقی روی پرده سالن به نمایش درآمده است. …
در این برنامه زمانی که برنامه و عظ و قرآن ختم در حال برگزاری بوده، گویا مسئول صوتی و تصویری در حال تماشای فیلمی بر روی دستگاه خود بوده، غافل از این که خروجی دستگاه وی به ویدئو پروژکشن سالن ختم هم متصل بوده و همزمان فیلم بدون صدا روی پرده پشت سخنران در حال نمایش بوده است.

عجیب آن که موضوع با واکنش سریع مردان حاضر در سالن مواجه نمی‌شود و صاحبان عزا هم که در خارج سالن برای خوشامدگویی ایستاده بودند، بعد از دقایقی از طریق خانم‌های مجلس از موضوع مطلع می‌‌شوند و تا پیدا کردن مسئولان مسجد و رفتن به اتاق مسئول صوتی و تصویری و قطع پخش فیلم، حدود ده دقیقه طول می‌کشد که موجب عصبانیت صاحبان عزا می‌شود.

ظاهرا مسئولان مسجد بعد از این انفاق، مسئول خاطی و برخی همکارانش را اخراج کرده‌اند تا این اشتباه غیرعمد که موجب ناراحتی خانواده درگذشته شده بود، جبران شود.

پیش از این هم یکی دو مورد شبیه چنین اتفاقی در یک قطار و نیز بیلبورد میدانی در کرج حادثه مشابهی رخ داده بود که به سرعت پخش فیلم اشتباهی متوقف شد.

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبلبعد »آخرین
  1. عزاعزا است امروز روز عزاست امروز وقتی وضع مسجد این باشه

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبلبعد »آخرین

دیدگاه